Kırşehir  Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, çalışmaları kapsamında şehir merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Çarşı merkezinde bulunan işyerlerini ziyaret eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, esnafa hayırlı işler temennisini iletti.

                                                                       

Vatandaşların ve esnafın belediye çalışmaları ve hizmetleri hakkında talep ve görüşlerini de dinleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, "Şehir merkezinde yer alan esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. Kırşehir’imiz her geçen gün büyüyüp gelişiyor, bizlerde esnafımızın yanında olarak onların görüş ve önerilerini aldık, çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Sadece bugün için değil gelecek yıllar için de vatandaşlarımız ve esnafımızla güzel bir Kırşehir için çalışıyoruz.

                                                                       

Yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Ekicioğlu, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak, partili, partisiz ayrım yapmadan esnafları dolaşarak şehrin sorunlarını dinleyeceklerini ve projelerini halkla paylaşacaklarını, sadece seçim öncesi değil her gün çeşitli geziler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Halkla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını belirten Başkan Ekicioğlu “halkın ve esnafın yanlarında olduğumuzu bilmesi görmesinin çok önemli.

                                                                        

Başkan Ekicioğlu, çeşitli vesilelerle esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bugün de ziyaretlerimizde belediyemiz hizmetleri ve çalışmaları ile ilgili hemşerilerimizi dinleme imkânı bulduk" ifadelerini kullandı.

                                                                       

Başkan Ekicioğlu’na Milletvekili Metin İlhan ve CHP İl Başkanı Baran Genç’te eşlik etti.