Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir’imizin tamamının belediye başkanıyım, Kırşehir’i halkımızla birlikte yöneteceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan bütün vatandaşlarımızla hep birlikte Kırşehir’imizi yöneteceğiz” dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’e ve Kırşehirlilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Kırşehir’e inandık, Kırşehirli bize inandı. Yola çıktığımızda Kırşehirlilerin benden desteğinizi esirgemeyeceğini biliyordum. Çünkü ben sizin içinizden geldim. Sizi benim kadar kimse tanıyamaz. Geçmişte görev yaptığımız yerlerde elde ettiğimiz başarıdan dolayı çok gururluyum. Bu bize Kırşehir’in olan güvenin sonucudur” dedi.

                                 

Her kesimden oy aldıklarını kaydeden Başkan Ekicioğlu Kırşehirlilerin tamamına teşekkür ediyorum. Benden desteklerini esirgemediler. Kırşehir’ de kesinlikle ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. Sorumluluğumuz büyük.

Başkan Ekicioğlu, Sadece günlük işleri yapmakla kalmayıp, Kırşehir’in gelişimi için atılması gereken tüm adımları atacağız. Herkes emin olsun ki, Kırşehir Belediyesi olarak, üretime ve  istihdama yönelecek girişimcilerimizin her zaman yayında olacağız.

                                 

Çağdaş bir Kırşehir’de yaşamanın herkesin hakkı ve arzusu olduğunu belirterek, yenilikçi belediyecilik anlayışı içerisinde hizmet üreteceklerini ifade eden Başkan Ekicioğlu,  İnsanın öncelendiği bir belediyecilik anlayışı olacak. Daha düzenli bir Kırşehir olacak. Şeffaf belediyecilik ile hesap verebilir ve denetlenebilir olacağız. Her kuruşun hesabını vereceğiz. Katılımcı bir demokrasi anlayış göstereceğiz. STK’lara, sendikalara ve vatandaşın ne dediğine kulak vereceğiz. Birlikte yöneteceğiz. Kimseyle hesabımız yok, husumetimiz yok, kavgamız yok. Biz Kırşehir’i bir huzur, barış ve kardeşlik kenti yapmak peşindeyiz. Ben şunu istiyorum. Vatandaşlarımız mutlu huzurlu olsun, bir işi olsun. Akşam evine götüreceği aşı olsun, mutlu bir ailesi olsun. Bunun için mücadele edeceğiz.

Başkan Ekicioğlu, Kırşehirli hemşehrilerim şunu unutmasın; Bizlerin hizmetlerini gördükçe, bizlerin Kırşehir’e sahiplendiğini gördükçe Kırşehir için, vatandaş için, yurttaş için çalıştığımızı gördükçe ve Kırşehir’i inşa edebilmek için gece gündüz demeden yorulmadan hep birlikte koşacağız” dedi.