03.16.17 10:52
Kırşehir Belediyesi  alt yapı noktasında yaklaşık 30 yıl boyunca yatırım almamış ana ishale hattını komple yeniledi.
Kırşehir Belediyesi Terme Caddesinde  ve Atatürk Caddesinde başlattığı alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt serim uygulamasına başladı.
Başkan Bahçeci Terme Caddesinde  Asfalt atımı çalışmalarımız devam ediyor. Atatürk caddesinde yol çalışmalarımız hızla devam ediyor. Plentmiks serimimiz devam ediyor. Alt yapısı biten Terme Caddesi, Atatürk caddesi,Lise Caddesi , Ankara Caddesi asfaltlama çalışmalarımız hızlı bir şekilde tamamlayacağız amacımız asıl çalışma yapılana kadar bu yılda yapacağımız yol, kaldırım ve bütün çalışmalar yapılana kadar tertemiz yoldan çamurdan hızlı bir şekilde Kırşehir’i kurtarıp o zamana kadar Kırşehirlilerimize bu hizmeti en güzel şekilde sunacağız. 
Kırşehirli hemşerilerime sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum diyen Başkan Bahçeci Altı ay gibi kısa süre içerisinde yedi kalem alt yapı bitirmek bence ciddi bir başarı diye düşünüyorum. Alt yapıya 100.000.000 tl yatırım yaptık. Hiçbir belediye başkanı alt yapıya girmek istemez. Ama biz risk alarak 30 yıl önce yapılan alt yapı tamamen yeniledik. Bizde alt yapıya  dokunmaya bilirdik 3-5 yıl idare edecek çalışmalar yapabilirdik. 30 yılda bir yapıldığı gibi ama biz bunu yapmadık Kırşehir’in geleceğine çok doğru, çok önemli bir hizmeti alt yapıyı komple yenileyerek yapmış oluyoruz. Bu işler biraz sabır gerektiriyor. Bazen biraz sabırlar zorlandı ama inşallah 2017 yılında kaldırım, yol ,peyzaj çalışmaları bittiğinde inşallah bu çalışmalarımız daha iyi anlaşılacak. Hayırlı olsun diyoruz Kırşehir’imize” dedi