08.02.17 11:29
Kırşehir Belediyesi şehir genelinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Alt yapı çalışmalarının tamamlanıp üst yapı çalışmalarına geçilen bölgelerde hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci;” Kırşehir’i çağdaş ve modern bir hale getiren estetik ve kent kimliğine uygun projeleri kapsamında mahallelerde eş zamanlı olarak başlatılan düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.”dedi
Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları da denetliyor.
Belediye Başkanı Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz, Bahçelievler Mahallesi ve Güzler Evcil hayvanlar Parkı ve Piknik alanında ve şehrimiz genelinde ihtiyaç olan mahallelerinde sert zemin çalışmalarımız, Organize Sanayi Bölgesi sıcak asfalt atımı , Nur SultanNazarbey Caddesinde asfalt yama tüm hızıyla devam ediyor dedi. 
Başkan Bahçeci “Belediye ekiplerimiz ayrıca, yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İlimizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt ve beton yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi çalışmaları yürüttüklerini kaydetti. "
 
              Başkan Bahçeci ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir