10.05.17 11:25

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Yol Kaldırım çalışmalarının tamamlandığı Mehmet Ali Altın Bulvarındaki, esnafları tek tek ziyaret ederek alt ve üst yapı çalışmaları boyunca verilen rahatsızlıktan dolayı helallik istedi.

Esnafları sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Bahçeci alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Bahçeci, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor.

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Yol ve kaldırım çalışmamızın tamamlandığı Mehmet Ali Altın Bulvarında esnafımızı ziyaret edip verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı haklarını helal etmelerini istedik, hepsinden de biraz sıkıntı çektik ama değdi çok güzel oldu sözünü duymak bütün yorgunluğumuzu aldı çok şükür hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz.”

Kırşehir'in gelişmesinde esnafın büyük katkısı olduğunu dile getiren Bahçeci; ”Belediye olarak her zaman esnafın yanında olduk. Kırşehir’i birlikte şehir haline getirdik. Her fırsatta esnaf kardeşlerimle bir araya gelip, muhabbet etmeye gayret gösteriyorum. Rabbim işlerini kolay, kazançların bol eylesin." ifadesini kullandı.

Esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Bahçeci, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade ederken, esnaflarda, Başkan Bahçeci’nin kendilerini ziyaret etmesi ve Kırşehir’e yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ettiler.