10.10.17 16:10


Bir dizi ziyaret için Kırşehir’e gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan Kırşehir Belediyesini ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan , beraberindeki heyet ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeciyi makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Bahçeci Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a sekiz buçuk yılda Kırşehir’ yaptığı hizmetleri ve hayata geçen projeler hakkında bir sunum yaptı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yaptığı konuşmada ; Genel Başkan Yardımcımızı Kırşehir’de ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek “Kırşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek; şehrimizi daha refah, modern ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz. Rutin hizmetlerin yanı sıra kentin kronikleşen sorunlarını da dev projelerimizle çözmeyi amaçladık” diye konuştu.

  

 

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan , Başkan Bahçeci’ye Kırşehir’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Karacan Başkan Bahçeci bir hediye takdim etti.


Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Genel Başkan Yardımcısı Karacan’a yöresel hediyeler takdim etti.