21.11.17 13:36

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Öğretmenler günü dolayısıyla “Aile Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi ve Kurslarda görev yapan öğretmenlerle yemekte bir araya geldi ve Öğretmenler Günlerini tebrik etti.

Ağalar Konağında öğretmenlerin onuruna verilen yemekte Başkan Bahçeci, öğretmenlerin hepsinin teker teker öğretmenler gününü kutladı.

Başkan Bahçeci yemeğin ardından bir konuşma yaparak şunları belirtti. “Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize ayrı ayır teşekkür ediyorum. Bugün burada Öğretmenler günü münasebeti ile bir araya geldik. Siz eğitim neferleri, çocukların, gençlerin yol göstericisisiniz. Aile Yaşam Merkezimiz, Gençlik Merkezimiz ve Konaklarımızda kurs veren eğitim neferlerimizle birer aile olduklarını kaydeden Başkan Bahçeci ortak yaptığımız işler sayesinde Kırşehir’de çok sayıda çocuk, genç ve yetişkine ulaştık. Belediye olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizler, öğretmenler bizleri yarınlara taşıyan kahramanlarsınız. Çocukların, gençlerin geleceğinin şekillendirilmesinde payınız çok büyük. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Başkan Bahçeci Birlikteliğimiz ve yaptığımız güzel işlerin devam etmesini diliyor, hepinizin tekrardan öğretmenler gününü kutluyorum. Dedi