22.11.17 13:13

Kırşehir Belediyesi ile Acıbadem Kayseri Hastanesi işbirliği ile düzenlenen sağlık söyleşilerine bir yenisi daha eklendi.

Acıbadem Kayseri Hastanesi ve Kırşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Gebelik, Doğum ve Kısırlık Sağlığı Söyleşisi 23 Kasım 2017 Perşembe günü Saat:14.00’da Neşet Ertaş Kültür Merkezi salonunda düzenlenecek.

Konferansa Acıbadem Kayseri Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Taş,Tüp Bebek-Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Özge İdem Karadağ konuşmacı olarak katılacak.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde hanımlara yönelik düzenlenecek konferansa Kırşehir’li hanımları davet eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Gebelik, Doğum ve Kısırlık sağlığı insan hayatında önemli bir yeri vardır. Hanımlarımızın Gebelik, Doğum ve Kısırlık ile ilgili hakkında merak edilenlerin bilgilenmesi açısından Acıbadem Hastanesi ve Belediyemiz iş birliği ile düzenlenecek Sağlık Söyleşisine hanımlarımızı davet ediyorum. İnşallah verimli bir söyleşi olacaktır diye düşünüyorum. Hanımlarımız inşallah merak ettikleri konuları hocalarımız tarafından bilgilendirilecektir. Faydalı bir söyleşi olmasını temenni ediyorum. Bundan sonra da böyle söyleşilerimiz ve konferanslarımız devam edecek.

Başkan Bahçeci Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde konferans salonuna düzenlenecek olan söyleşiye tüm Kırşehir’li hanımlarımız davet ediyorum” dedi.