12.04.18 14:07

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Alt yapı çalışması tamamlanan Yavuz Sultan Selim Bulvarında asfalt serimi yapıldı.

Alt Yapı Çalışmalarını bitiren Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ahi Evran Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarında Cumhuriyet Orta Okulundan, Askerlik Şubesi kavşağına kadar Asfalt serimi yapıldı.

Başkan Bahçeci, Yavuz Sultan Selim Bulvarında yol çalışmamız devam ediyor, 5 kat standartında çok kaliteli bir yol yapıyoruz, askerlik şubesi kavşağına kadar olan kısmına asfalt atımı yapılıyor. Asfalt atımı çalışmaları hızla yapılarak Cumhuriyet Orta Okulundan, Askerlik Şubesi kavşağına kadar olan bölümü hazır hale getirilecek. Çalışmalar koordineli ve etap etap olarak yapılacak. Asfalt bittiğinde kaldırım çalışmalarımız devam edecek, çamurdan ve tozdan kurtarmış olacağız. Zor bir çalışma gerçekleştirdik.

Kırşehirlilere sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Belki Belediye olarak bir risk aldık ama Kırşehir’in geleceği açısından en doğru olanı yaptığımıza inanıyoruz. Kırşehir uzun yıllar alt yapı ile ilgili bir sorun yaşamamasını istiyoruz. Şehir merkezinde yollarımız, kaldırımlarımız, peyzaj, aydınlatma, trafik sistemi her şeyi değişti . Bunları yapmadan önce tüm alt yapıyı yenileyelim ki bir daha yap boz olmasın istedik bu da zaman ve sabır gerektirdi. Çalışmalarımız sırasında çamurlu ve tozlu geçirdik ama İnşallah Kırşehir Türkiye’de parmakla gösterilir şehir merkezine yaptığımız yol kaldırım ve peyzaj projeleri sayesinde kavuşmuş olacak.” dedi