Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, 29 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 17.00’da Cacabey Meydanında gerçekleşecek.

Kırşehir Belediyesi tarafından Cacabey Meydanında düzenlenecek olan ‘Sünnet Şöleni’ bu yılda coşku dolu geçecek ve yapılacak etkinliklerle çocuklar gönüllerince ve doyasıya eğlenecek.

Kırşehir Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni’ne tüm Kırşehirlileri davet eden Kırşehir Belediye Selahattin Ekicioğlu, şu ana kadar 260 çocuğun müracaat ettiğini belirtti.

Başkan Ekicioğlu sünnet şöleni ile ilgili “Göreve başladığımız günden beri Sosyal Belediyeciliğin gerektirdiği konularda elimizden geldiğince siz değerli halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 29 Ağustos 2019 günü saat 17.00’da Cacabey Meydanında yapacağımız Sünnet Şölenimizde çocuklarımıza sünnet kıyafetlerini ve oyuncaklarını ücretsiz olarak dağıtacağız. Çocuklarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlara destek vermek için, bütün hemşerilerimizi şölenimize davet ediyorum dedi.