Tarih: 11.01.2023
AİLE YAŞAM MERKEZİ KIŞ DÖNEMİ KURS KAYITLARI 16 OCAK’TA BAŞLIYOR

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi Kış Dönemi Kurs başvuruları 16 Ocak’ta başlıyor

 

Kırşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle yaptığımız Kır Dönemi Kurs kayıtlarımız 16 Ocak’ta başlayacak.


Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden kurslarımız hız kesmeden devam ediyor.” diyerek şunları ifade etti:


“Belediyemiz tarafından açılan kurslar, önceki dönemlerde de olduğu gibi Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi görüyor. Kurslarla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik katarak farklılık da yaratmak hedefleniyor. Kırşehir’in çağdaş bir şehir olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz “Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biri de kuşkusuz bu ve buna benzer kurs merkezlerimizdir.


 Kırşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi Kış Dönemi kurslarımızda Diksiyon, Çocuk Gelişimi, İngilizce A1, İngilizce A2, Ön Muhasebe, Satranç, + Step Aerobik, Step Aerobik, Zumba, Pilates, Makrome Yapımı, İğne Oyası, Panç Nakışı, Karakalem, Yağlı Boya Resim, Teknik Resim, Gitar, Bağlama dersleri yer alacak.”

Kurslarımıza katılmak isteyen hemşehrilerimiz (0386) 212 83 59 – 213 03 24 numara ile iletişime geçebilirler.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA