Tarih: 20.06.2022
AİLE YAŞAM MERKEZİ YILSONU GÖSTERİSİ BEĞENİ TOPLADI

              Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nde Piyano ve Bağlama Kursu alan öğrencilerimiz konser verdi

 

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi Yılsonu Gösterisi 19 Haziran 2022 Pazar günü saat 19:00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapıldı.

 

Kırşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün yılsonu etkinlikleri kapsamında organize ettiği programda Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi öğrencileri birbirinden güzel eserleri seslendirdi.

 

Eğitimci Duycan Dulkadir ve Muhammet Ertek tarafından hazırlanan programda piyano ve bağlama kursu alan öğrencilerin sergiledikleri performans büyük beğeni topladı.

 

Kırşehir belediyesi olarak bu tür konserlere ve kurslara devam edeceklerini ifade eden ilgi Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti:

 

“Göreve geldiğimizden beri Kırşehir’in her alanda gelişimi noktasında kültür sanat içerikli programlar ve projeleri de hazırlayarak hayata geçiriyoruz.

 

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Yaşam Merkezimizin yılsonu etkinlikleri kapsamında organize ettiği Piyano ve Bağlama Konseri Pazar günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapıldı. Aile Yaşam Merkezi’nde Piyano ve Bağlama kursu alan öğrencilerimiz kurslarda edindikleri tecrübelerini de hemşehrilerimizin beğenisine sundular.

 

Böylesine anlamlı sanatsal organizasyonları hayata geçirmiş olmak da hem Belediyemiz için hem de Kırşehir’imiz için gurur kaynağı.

 

 Programın hazırlanmasında ve sunumunda tüm emeği geçen herkesi kutluyorum.”

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA