Tarih: 08.09.2023
BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU, 2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI YAYINLADI

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını diledi

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, 11 Eylül 2022 Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir açıklama yaptı. Başkanımız Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti:


            “11 Eylül 2023 itibarı ile okullarımızın tüm kademelerde yüz yüze eğitimin başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Eğitimde marka kent olan Kırşehir’in başarı grafiğinin yükselmesinde büyük emekleri olan başta çocuklarımıza ve onların başarısı için gece gündüz demeden çalışan sevgili öğretmenlerimize ve velilerimize de verecekleri katkı ve özveri için şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine erişmesi için öncelikli unsurun eğitim olduğu söyleyen ve ülkenin en kötü zamanlarında dahi eğitimin önemine değinen Ulu Önderimiz Mutafa Kemal Atatürk, ulusun geleceğinin sağlam temellere dayanmasının nitelikli, modern ve bilimsellikle donanmış bir eğitim-öğretim anlayışından geçtiğini her zaman vurgulamıştır.

 

Biz de Kırşehir Belediyesi olarak geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında olduğu gibi, yeni eğitim-öğretim yılında da her zaman okullarımızın, öğrencilerimizin ve eğitimcilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

 

2023-2024 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA