Tarih: 06.06.2023
BELEDİYE BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU, AKPINAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

5 Haziran 2023 Pazartesi günü Akpınar ilçesine ziyarette bulunan Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ile birlikte ilçede yapılan çalışmaları da yerinde inceledi.

 

            Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, belediye olarak Akpınar halkının istek ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirtti. Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, “Kırşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu ilçemize ziyarette bulundu. Kendisiyle Çarsı Meydanı çalışmamız hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.” ifadelerini kullanırken; Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu da “Akpınar Belediye Başkanımız Şükrü Turgut ile birlikte Akpınar Belediyesi'nin Çarşı Meydanı, yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyerek Akpınarlı esnafımızla ve hemşehrilerimizle görüş alış verişinde bulunduk.

 

            Biz sosyal belediyecilik anlayışından hareketle gerek ilimizdeki gerekse başka illerimizdeki Belediye Başkanlarımızla ve vatandaşlarımızla istişarelerde bulunmayı önemsiyoruz.

Çağdaş ve modern yaşanabilir ilçeler ve kentler oluşturmak için, ortak akılla yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalarda görüş alış verişinde bulunmaya bundan sonra da devam edeceğiz.” dedi 

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA