Tarih: 31.12.2021
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELAHATTİN EKİCİOĞLU, YENİ YIL MESAJI YAYINLADI

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, 2022 yılına girerken bir mesaj yayınladı.

 

Başkanımız Ekicioğlu mesajında şunları ifade etti:

 

“Sevinçlerimizle, acılarımızla ve anılarımızla bir yılı daha geride bırakıyor, aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak 2022 yılını karşılıyoruz.

 

Her yeni bir yıl önümüze çıkan problemleri aşmak, sorunları çözmek ve mutlu yarınlara ulaşmak için umutlarımızı güçlendirir, beklentilerimizi artırır. Geride bıraktığımız 2021 yılının muhasebesini yaparken yeni yılın da bir önceki yıla göre daha iyi geçmesi için neler yapılması gerektiğini planlarız.

 

İlimiz ve ülkemiz adına önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni bir yıla umutla giriyoruz. 

 

Kırşehir’imizi daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız 2021 yılını geride bırakıyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının sevginin, saygının, barışın, kardeşliğin ve güzelliklerin paylaşıldığı bir yıl olmasını diliyor, başta Kırşehirli hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm insanlığın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.”

 

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA