Tarih: 10.06.2024
KIRŞEHİR BELEDİYESİ, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

              Başkanımız Ekicioğlu: Modern şehir, modern yollara sahip olan şehirdir aynı zamanda. Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Maşa Deresi yenilendi, Kırşehir'imize hayırlı olsun.

 

           Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu “ Şehrimize kent kimliği kazandıracak olan, muhtelif yerlerdeki çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.” Dedi.


             Âşıkpaşa Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi Maşa Deresi bölgesindeki yol yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından bölge modern bir görünüme kavuştu.

 

Şehrimizin farklı alanlarında çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden Kırşehir Belediyesi, cadde, sokak ve bulvarlarda yaptığı çalışmalarla da hemşehrilerimizin takdirini kazanıyor.

 

 Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu; “Göreve geldiğimizde halkımıza verdiğimiz çoğu projeyi hayata geçirdik. Tüm mahallelerimizde, mahalle halkımızdan da aldığımız destekle ve ortak akılla yürüttüğümüz çalışmaları birer birer tamamlıyor ve hizmete sunuyoruz.

 

 Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor ve biz de tüm Kırşehir Belediyesi ekibi olarak hem sahada hem de ilimizin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmaya devam ediyoruz. Amacımız tüm Kırşehir halkının bu şehirde rahat bir şekilde yaşamasını sağlamaktır. Şehrimize kent kimliği kazandıracak olan muhtelif yerlerdeki çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Modern şehir, modern yollara sahip olan şehirdir aynı zamanda. Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Maşa Deresi yenilendi, Kırşehir'imize hayırlı olsun” dedi.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA