29 EKİM GÜNDÜZ BAKIMEVİ AÇILDI
Tamamlanmış Projeler
Tarih: 04.09.2023
29 EKİM GÜNDÜZ BAKIMEVİ AÇILDI

Başkanımız Ekicioğlu: Bugün Hemşehrimiz Bekir Onan’ın katkılarıyla yaptığımız ve bundan sonra hizmete açacağımız Güzdüz Bakım Evlerinde Cumhuriyet’e ve Atatürk’e sevdalı çocuklar yetiştireceğiz; çocuklarımızı yanlış ellere teslim etmeyeceğiz.

 

4 sınıftan oluşan ve 4 Eylül 2023 Pazartesi günü saat 11:00’da açılışı yapılan 29 Ekim Gündüz Bakımevi, 11 Eylül 2023 tarihinde tam zamanlı olarak hizmete başlayacak 

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Milletvekilimiz Metin İlhan, CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, Belediye Başkan Yardımcılarımız, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyelerimiz, Mucurlu hemşehrimiz iş insanı Bekir Onan, STK temsilcileri, öğrenci ve veliler ile birlikte 29 Ekim Gündüz Bakımevi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkan Yardımcımız Nuri Araz, en güzel yatırım çocuklara ve geleceğe yapılan yatırımlar olduğunu dile getirerek Belediye başkanımız Selahattin Ekicioğlu’na, bakımevinin yapımına katkı sunan Mucurlu hemşehrimiz iş insanı Bekir Onan’a ve açılışa kadar yapılan 29 Ekim Gündüz Bakımevi’nde emeği bulunan tün Belediye personellerine teşekkür etti.

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ise yaptığı konuşmasında “29 Ekim Gündüz Bakım Evi’mizin açılışının Cumhuriyetin 100’üncü yılına denk gelmesi bizleri ayrıca mutlu etti.

Bugün Hemşehrimiz Bekir Onan’ın katkılarıyla yaptığımız ve bundan sonra hizmete açacağımız Güzdüz Bakım Evlerinde Cumhuriyet’e ve Atatürk’e sevdalı çocuklar yetiştireceğiz; çocuklarımızı yanlış ellere teslim etmeyeceğiz.

 Geleceğimizin, mühendisleri, mimarları, öğretmenleri, hukukçuları yöneticileri olacak çocuklarımızı yanlış ellere teslim etmeyecek ve onların en iyi ve en sağlıklı şekilde yetişmeleri için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz.

29 Ekim Gündüz Bakımevi’nin yapımında desteğini esirgemeyen Mucurlu hemşehrimiz iş insanı Bekir Onan’a da buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Belediyelerin asli görevlerinin dışında bu ve buna benzer projeleri de hayata geçirmesi gerekiyor ve biz de Kırşehir Belediyesi olarak kendi öz kaynaklarımız doğru kullanarak, bütçemiz dahilinde, kredi çekmeden bu tür projeleri hayata geçiriyoruz.

29 Ekim Gündüz Bakım Evi’mizin yapımında katkısı bulunan tüm mesai arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, konuşmasının ardından da 29 Ekim Gündüz Bakım Evi’ne vermiş olduğu desteklerinden dolayı Mucurlu hemşehrimiz iş insanı Bekir Onan’a plaket takdimi gerçekleştirdi.

Bekir Onan da yaptığı konuşmada Bakımevi’nin yapımında tüm emeği bulunanlara teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Kırşehir milletvekilimiz Metin İlhan da eğitim öneminin okul öncesinden anlaşılması gerektiğine vurgu yaparak Belediye başkanımız Selahattin Ekicioğlu’na ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

DİĞER FOTOĞRAFLAR
Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA