Tarih: 30.09.2022
ASKIDA FATURA DAYANIŞMA KAMPANYASI SÜRÜYOR

Su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için daha önceden başlatılmış olan “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyasını devam ediyor

 

Askıda Fatura Kampanyasının ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile hayırsever vatandaşlarımız arasında bir köprü görevi niteliğinde olduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti

Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla bir kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi olacak bir uygulamayı hayata geçirmiştik.

Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar.

Hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı ‘alan elin veren eli görmediği’ bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olan tüm hemşehrilerimizeise teşekkür ediyorum.  

 

Şu ana kadar ödenen 357 faturanın 22.549,12 TL’ye denk geldiği kampanyaya katkı sunmak için Belediyemizin  www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda Fatura sekmesine giriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA