Tarih: 05.09.2021
BAŞKANIMIZ SELAHATTİN EKİCİOĞLU YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI
Başkanımız Ekicioğlu: 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olsun!
 
    Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in okulların 6 Eylül’de tüm kademelerde yüz yüze ve tam zamanlı açılacağını açıklamasının ardından ilimiz okullarında da hazırlıklar tamamlanırken, Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu da Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir açıklama yaptı. Başkanımız Ekicioğlu açıklamasında şunları ifade etti:
 
     “Bilindiği üzere maalesef 2020-2021 eğitim-öğretim yılını da Pandemi koşulları nedeniyle buruk bir şekilde geride bıraktık. Yaşanan bu sürecin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre okullarımız 6 Eylül’de tüm kademelerde yüz yüze ve tam zamanlı açılacağını açılıyor.
 
    Son bir buçuk yıldır geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz Pandemi sürecindeki bu zor koşullara rağmen üzerinize düşeni fazlasıyla yerine getirdiniz. Çocuklarımıza ve onların başarısı için gece gündüz demeden çalışan sevgili öğretmenlerimize ve velilerimize de vermiş oldukları katkı ve özveri için sonsuz teşekkürlerimi bir kez daha sunuyorum.
 
     Kırşehir Belediyesi olarak önceki hafta okullarımızda dezenfekte uygulamasına başladık ve talep gelen okullarımıza da aynı uygulamayı yapmaya devam ediyoruz.
 
     Yaşanan bu zor sürecin ardından 2021-2022 eğitim öğretim yılında tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere mutlu, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini diliyorum.
 
     6 Eylül’de yüz yüze ders başı yapacak olan öğrencilerimiz başta olmak üzere, onların başarısında çok önemli paya sahip olan öğretmenlerimizin ve velilerimizin iyi eğitim öğretim dönemi geçirmelerini temenni ediyor ve sevgilerimi sunuyorum.”

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA