Tarih: 16.11.2022
EMLAK VERGİSİ’NDE SON GÜN 30 KASIM

Emlak Vergisi’nin 2. taksit ödemelerinin 30 Kasım’da sona ereceğinden 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günü Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği Vezneleri açık olacak.

 

Bina, arazi ve arsalar için tahsil edilen ve servete dayalı olarak tahsil edilen Emlak Vergisinin ikinci taksit ödemesi 30 Kasım 2022 tarihinde sona erecek.

 

Birinci taksit ödeme süresi Mart, Nisan ve Mayıs aylarında; ikinci taksit ödeme süresi ise Kasım ayında yapılıyor. Ödemenin son günü 30 Kasım 2022 Çarşamba günü mesai bitimine kadar devem edecek. Bu süre zarfında 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günü de Belediyemiz vezneleri açık olacak ve vatandaşlar veznelerde ödemelerini yapabilecekler.

 

Vatandaşlarımız Emlak vergilerini Belediye veznelerimizin dışında ayrıca Türkiye Halk Bankası ve PTT Şubesine müracaat etmeleri halinde de ödeyebilecekler.

Vatandaşlarımız ayrıca, Kırşehir  Belediyesi internet sitesinden (https://www.kirsehir.bel.tr/) girilmesi sureti ile site ana sayfasındaki Online İşlemler bölümünden, alınacak bir şifreden sonra belediyeye olan emlak vergisi ve diğer borçların tamamını ödeyebilecekler. 

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA