Tarih: 23.06.2021
KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU: KILIÇÖZÜ SANAYİ SİTESİ SESNAFIMIZIN SORUNLARI MASA BAŞINDA DEĞİL, YERİNDE YÖNETİM ANLAYIŞIYLA ÇÖZÜLECEK!

Bugün Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehir TSO Başkanı Mustafa Yılmaz,  Madenî İşler Odası Kırşehir Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu ve Marangozlar Odası Başkanı Mustafa Genç'le birlikte Kılıçözü Sanayi Sitesi'nde esnafımızla buluşup inceleme Yapan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kılıçözü Sanayi Sitesi Esnafının çeşitli sorun ve talepleri olduğunu, bunları yerinde dinlemeye gayret gösterdiklerini dile getirdi.

Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, "Kırşehir için hazırlanan ve yaşama geçirmeye çalıştığımız projelerin gerçekleşmesinde Sanayi Esnaflarımızın fikirlerini önemsiyoruz. Onlarla fikir alışverişi yaparak alana yapılacak olan çalışmalara yön vereceğiz.

Katılımcı Belediyecilik anlayışımızla esnaflarımızın sorunları ve taleplerini yerinde dinlemeye gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçlerde de Esnaf ziyaretleri ve toplantılarıyla değerlendirme yaparak onların da beklentileri doğrultusunda projelerimizi hayata geçireceğiz." dedi.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER