Tarih: 23.05.2024
KIRŞEHİR BELEDİYESİ, YOL YAPIM ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

             Başkanımız Ekicioğlu: Şehrimize kent kimliği kazandıracak olan, muhtelif yerlerdeki çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

            Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Âşıkpaşa Mahallesi ve Medrese Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Şehrimizin farklı alanlarında çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden Kırşehir Belediyesi, cadde, sokak ve bulvarlarda yaptığı çalışmalarla da hemşehrilerimizin takdirini kazanıyor.

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu; “Göreve geldiğimizde halkımıza verdiğimiz çoğu projeyi hayata geçirdik. Tüm mahallelerimizde, mahalle halkımızdan da aldığımız destekle ve ortak akılla yürüttüğümüz çalışmalar birer birer tamamlıyor ve hizmete sunuyoruz.

 

Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor ve biz de tüm Kırşehir Belediyesi ekibi olarak hem sahada hem de ilimizin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmaya devam ediyoruz. Amacımız tüm Kırşehir halkının bu şehirde rahat bir şekilde yaşamasını sağlamaktır. Şehrimize kent kimliği kazandıracak olan muhtelif yerlerdeki çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.” dedi.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA