Tarih: 22.11.2021
MÜFTÜLÜK CADDEDİ PEYZAJ ÇALIŞMASI BEĞENİ TOPLADI

BAŞKANIMIZ SELAHATTİN EKİCİOĞLU: HEMŞEHRİLERİMİZİN YAŞAM STANDARTLARININ İYİLEŞTİRİLMESİ KENT ESTETİĞİ İÇİN PEYZAJ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR!

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, MüftülükCaddesi’nde yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bağlantı yollarında da yol ve kaldırım çalışmalarının bitmesiyle birlikte Park ve bahçeleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin peyzaj çalışmasını başlattığını ve tamamlanan yerlerin de Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından beğeni topladığını dile getirdi. Başkanımız Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları kaydetti. 

Müftülük Caddesi’ne çıkan bağlantı yollarının da asfaltlanması ce yol çizgilerinin de çekilmesiyle birlikte hem trafikte büyük bir rahatlama sağladık hem de bölge esnafı ve hemşehrilerimizin söz konusu yol ve kaldırımları daha kullanılır gale getirdik.

Başlatmış olduğumuz yol, kaldırım ve asfaltlama çalışmalarımız planlarımız dahilinde şehrimizin diğer alanlarında da tüm hızıyla devam ediyor. Göreve geldiğimizde söz verdiğimiz gibi Kırşehirli hemşehrilerimizin yaşam standartlarının iyileştirilmesi noktasında projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz.

Anadolu’nun ortasında bulunan güzel Kırşehir’imizin daha güzel ve daha yaşanılır bir şehir olması için tüm birimlerimizle Kırşehir Halkı’ndan aldığımız destekle çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz.

Kırşehir Belediyesi olarak çağdaş şehirlerin olmazsa olmazlarından olan alt yapı çalışmalarımızla bundan önce yapılmamış ve ihmal edilmiş cadde ve sokaklara da el atarak hemşehrilerimizin de görüş ve önerileri doğrultusunda projelerimizi hayata geçiriyoruz. Biliyoruz ki halktan destek almayan palan ve projelerin hayata geçmesi ve sahiplenilmesi de bir o kadar zordur. Kırşehir Belediyesi olarak yaptığımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla birlikte ilimizin sosyal ve kültürel donanımına katlı sunacak etkinlikleri de hayata geçiriyoruz.

Kent estetiğine yakışır biçimde alt-yapı ve üst yapı çalışmaları çerçevesinde yapımı tamamlanan yol ve kaldırımlarda uygun alanlarda yeşil alan oluşturarak Peyzaj çalışmalarını da hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Kırşehir Belediyesi olarak  insan odaklı yerel yönetim anlayışıyla çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz ve Kırşehir’de el değmemiş mahalle bırakmayacağız.

Her şey Kırşehir’de yaşayanların daha güzel bir ortamda yaşamasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kırşehirli hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.” 

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA