Tarih: 29.07.2022
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELAHATTİN EKİCİOĞLU: EN İYİ DÜŞÜNCE HALKTAN ÇIKAR!

BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU, CANLI YAYINDA KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NİN PROJELERİNİ ANLATTI

 

Başkanımız Selahattin Ekicioğlu: Ekonomik, sosyal, kültürel vb. alanlarda bireysel değil, toplumsal çıkışı ve kalkınmayı önemsiyoruz!

 

28 Temmuz 2022 Perşembe günü saat 20:00’da Ahi Tv’de canlı olarak yayınlanan Ahi’ce programının konuğu olan Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Ahi TvYönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan’ın gündeme ve Kırşehir Belediyesi’nin projelerine ilişkin sorularını yanıtladı.

Ahi Tv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan’ınsoruları üzerine, kaynakları doğru kullanarak; halktan da aldıkları destekle, birlik ve beraberlik içinde birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, “En iyi düşünce halktan çıkar” diyerek siyaset yapmadan ürettikleri hizmetlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kent kimliğinin en iyi ve doğru bir şekilde oluşturularak gelecek kuşaklara aktarılmasının önemini ve gereğini vurgulayan Başkanımız Ekicioğlu, bu konuda Belediye olarak ne yapılması gerekiyorsa yapacaklarının da altını çizdi.

“Ekonomik, sosyal, kültürel vb. alanlarda bireysel değil, toplumsal çıkışı önemsiyoruz” diyen Başkanımız Ekicioğlu, Kır-Köy projesinden Tarımsal Sanayiyi Geliştirme Projesine, kaynakların doğru kullanılarak borçların nasıl düşürüldüğüne; Esnafların beklenti ve ihtiyaçlarından Ahi Külliyesi Zanaatkarlar Çarşısına kadar bir çok konuda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aktardı.

Başkanımız Ekicioğlu, göreve gelmeden hazırlamış oldukları 70 projeden hayata geçirilen 43 projeyi birer birer açıklayarak açıklamada bulunurken devam eden projeler ve yapılan çalışmalarla ilgili de bilgi verdi.

Başkanımız Ekicioğlu, göreve geldikten sonra yapmış oldukları; Ahi Kooperatifi Projesi, Arıcılık Projesi, Asfalt Plent Tesisi Devreye Alma Projesi, Atalık Tohum ve AR-GE Merkezi Dağıtım Noktası Projesi, Belediye Açık Hava Sineması, Belediye Gazetesi, Belediye Hizmet Standartları Projesi, Belediye Kooperatifi Tarımsal Ürünler Projesi, Belediye Sineması, Belediye Tiyatrosu, Benim Belediyem Projesi, Cepte Hizmet Projesi, Çevre Sağlığı Projesi, Çocuk Festivali Projesi, Çöp Atık Toplama Projesi, Engelli Dayanışma Merkezi Projesi / Engelsiz Yaşam Merkezi Projesi, Engelsiz Taksi Projesi, Gündüz Bakım Evi Projesi, Güneş Enerjisi Santrali Projesi, Her Ev Bir Atölye Projesi, HoşgeldinBebek Projesi, Kadın Dostu Kent Projesi, Kentin Simgesi Projesi, Kimlikli Kent Mobilyaları Projesi, Kırşehir'in Tanıtımı Projesi, Kırşehir Belediyespor Destek Projesi, Konut Temizlik Hizmeti Projesi, Koordinasyon Merkezleri Projesi, Köpek Kulübeleri, Kuş-Kedi Evleri, Sahipsiz Hayvanlar İçin Barınak, Hayvan Kayıt Sistemi, Hayvan Su ve Besleme Alanları, Hayvan Misafirhanesi Projeleri, Lostra Salonu Projesi, Mahalle Konseyi Projesi, Mahalle Kültür Ve Taziye Evleri, Çok Amaçlı Salon Projesi, Mesire Ve Rekreasyon Alanları Projeleri, Organik - İyi Tarım Projesi, Otopark Alanları Projeleri, Öğrencilere Ücretsiz Ders Desteği Projesi, Örnek İşyeri Projesi, Semt Spor Sahaları Projesi, Sosyal Kart Projesi, Sosyal Market Projesi, Tıbbi Malzeme - Cihaz Desteği Projesi, Ulaşım ve Su İndirimleri Projesi, Yardım Kumbarası Projesi ile ilgili açıklamasından sonra yapımı devam eden projelerle ilgili de bilgi verdi.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA