Tarih: 17.06.2022
BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, 18-19 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim  Kurumları Sınavı’na (YKS)  girecek öğrencilere başarı diledi.

 

Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilecek olan YKS’ye girecek öğrenciler için mesaj yayınlayan Başkanımız Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti: 

 

“Kırşehir’i eğitimde marka kent yapan öğrencilerimizin geleceklerini belirleyecek olan YKS bu yıl 18-19 Haziran 2022 (Cumartesi-Pazar) tarihinde yapılıyor.

 

Çağdaş ülkelerin gelişmişlik düzeylerini belirleyen en önemli faktörün eğitim olduğunun bilincindeyiz. Unutmayın ki Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmek için bilim ve teknolojideki değişimleri yakalamak ve yeni olanakları üretebilmek sizlerin sayesinde mümkün olacaktır.

 

            Hem ilimizin hem de ülkemizin gelişimine katkı sunmak için eğitimin en önemli aşamalarından birisi de sizlerin meslek tercihlerinin belirlendiği üniversite sınavıdır.

 

Hafta sonu sınav giriş ve çıkış saatlerinde öğrencilerimize ve velilerimize Belediye Halk Otobüslerimiz ücretsiz hizmet verecektir.   

Bütün öğrencilerimize girecekleri sınavlarda üstün başarılar diliyorum.” 

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA