Tarih: 10.05.2022
ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI SERGİ
    Kervansaray Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencilerinin hazırlamış oldukları resim ve elişi sergisinin açılışı 10 Mayıs 2022 Salı günü Kırşehir Belediyesi Binası önünde gerçekleştirildi.

    Açılışa Milletvekilimiz Metin İlhan, CHP İl Başkanı Baran Genç ve İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen’le birlikte katılan Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, konuşmasında şunları ifade etti:

    “Kervansaray Engelsiz Yaşam Merkezi’nde bulunan 38 özel öğrencimizin el emeği göz nuru çalışmalarının sergilendiği açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum.
3 Aralık 2021 tarihinde açılışı gerçekleştirilen Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde hizmet alan öğrencilerimiz kendilerinden beklendiği üzere çok anlamlı üretimlere imza atarak bizlere örnek oluyorlar. Bilindiği üzere Merkezimizde resim, beden eğitimi, müzik, psikolojik danışmanlık vb. hizmet ve eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor.

    Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde çalışmalarını sürdüren özel öğrencilerimizin ellerinden çıkan bu anlamlı ürünleri Kırşehir halkıyla buluşturmanın da mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

    Öğrencilerimizin sosyal hayata katılımı bağlamında bu tür çalışmaların bundan sonra da devem edeceğini belirterek sergide emeği bulunan tüm öğrencilerimizi bir kez daha kutluyorum. İyi ki varsınız.”

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA